zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

Kraków, Królewska 57
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 na sprzedaż
1 do wynajęcia

Nasi agenci

Beata Niklewicz - ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie

Beata Niklewicz

pokaż numer

Liczba ofert: 3

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Kraków
ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie związana jest z rynkiem nieruchomości od 2006 roku. Firma posiada Certyfikat Ubezpieczeniowy 48260394 oraz Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami o nr 13133 nadaną przez MINISTRA INFRASTRUKTURY 08.02.2010 ROKU.

• Podstawowy zakres działalności Firmy to województwo małopolskie, ze szczególnym naciskiem na Kraków i okolice.
• Dzięki swojemu doświadczeniu, chętnie służymy naszym klientom.
• Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem.

Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości - od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji - podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. Naszym atutem jest profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy solidnie, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.

Współpracujemy z trzema Kancelariami Notarialnymi od 16 lat. Dla Naszych Klientów koszt Przedwstępnej Umowy Notarialnej zawarty jest w cenie naszego wynagrodzenia. Również współpraca z Doradcą Finansowym pozwala naszym Klientom na bezpłatną konsultację celem wybrania najlepszego kredytu, jak również przy zakupie nieruchomości w kredycie za naszym pośrednictwem Wycena Rzeczoznawcy Majątkowego GRATIS. W zakresie naszych usług profesjonalna sesja zdjęciowa Państwa nieruchomości wykonana przez fotografa.

Zapraszamy do zakupu i wynajmów mieszkań obcokrajowców. W naszej ofercie znajdziesz również kontakt do Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego. Wszystkie prezentowane przez nas nieruchomości są badane pod względem prawnym oraz osobiście oglądane przez pośredników w celu przygotowania profesjonalnej oferty.

DLACZEGO MY?
Pośrednik w obrocie nieruchomościami to zawód, który został objęty tzw. ustawą deregulacyjną, na podstawie której pośrednikiem, od 1 stycznia 2014 r. może być osoba spełniająca następujące kryteria: Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej, jest niekarana za przestępstwo przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, za przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, za przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, za przestępstwo przeciwko mieniu, za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu, za przestępstwo przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Obowiązek ukończenia studiów wyższych oraz odbycia praktyki zawodowej został zniesiony, co w praktyce oznacza, że pośrednikiem może być każdy.

Taki stan rzeczy przekłada się na jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Jeśli nie chcesz się stać ofiarą oszustwa lub braku kompetencji, wybierz pośrednika z licencją! Postaw na Pośrednika doświadczonego, mającego kwalifikacje oraz predyspozycje do wykonywania tego zawodu! Dzięki temu zyskasz gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji oraz zaoszczędzisz swój czas na załatwianiu formalności. Ponadto nasze biuro służy pomocą polecając innych ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 3 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

ABN Nieruchomości Rodzina u Siebie
Kraków, Królewska 57

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę