zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

3cityINVEST

3cityINVEST deweloperska firma realizująca inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdynia
Kontakt

Opis firmy - 3cityINVEST

Nasza firma deweloperska działa na rynku trójmiejskim od 2010 roku.

Pomimo dość krótkiego stażu, współpracujemy z bardzo doświadczonymi architektami oraz firmami budowlanymi, co sprawia, że oferowane przez nas nieruchomości zbudowane są w wysokim standardzie, z najlepszych materiałów, z myślą o tym, aby były efektowne, funkcjonalne i ekonomiczne w użytkowaniu dla naszych przyszłych klientów.

Nie budujemy masowo osiedli, lecz niewielkie inwestycje, co sprawia, że każde oferowane przez nas mieszkanie lub dom jest wyjątkowy.

Naszym przyszłym klientom oferujemy możliwość spersonalizowania rozkładu mieszkań i przystosowania do indywidualnych potrzeb jeszcze na etapie realizacji nieruchomości.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych apartamentowcach lub domkach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach.

Nasza propozycja jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą mieszkać na dużych osiedlach i poszukują miejsca z charakterem i klimatem.

Wybieramy lokalizacje w Trójmieście, w dobrze skomunikowanych, ale jednocześnie spokojnych zakątkach. Nasze mieszkania i domy cechują się dużą indywidualnością – staramy się, aby każdy lokal był wyjątkowy, miał ciekawy projekt – mieszkania na parterze posiadają często ogródki, a mieszkania na piętrach tarasy oraz piękne widoki. Usytuowanie mieszkań jest jak najbardziej korzystne względem stron świata.

Atutem proponowanych przez nas nieruchomości jest wykonanie z najwyższej jakości materiałów, solidne docieplenie, energooszczędne okna i piece, co daje oszczędności w późniejszym użytkowaniu. Ponadto mieszkania są zazwyczaj bezczynszowe.

Dodatkowo zawsze staramy się zapewnić bardzo atrakcyjną cenę – jedną z najniższych w okolicy.

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: