3cityINVEST

Gdynia, ul. Stefana Batorego 23/3
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
11 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • domy
  • Gdynia, Chwaszczyno
Nasza firma deweloperska działa na rynku trójmiejskim od 2010 roku.

Pomimo dość krótkiego stażu, współpracujemy z bardzo doświadczonymi architektami oraz firmami budowlanymi, co sprawia, że oferowane przez nas nieruchomości zbudowane są w wysokim standardzie, z najlepszych materiałów, z myślą o tym, aby były efektowne, funkcjonalne i ekonomiczne w użytkowaniu dla naszych przyszłych klientów.

Nie budujemy masowo osiedli, lecz niewielkie inwestycje, co sprawia, że każde oferowane przez nas mieszkanie lub dom jest wyjątkowy.

Naszym przyszłym klientom oferujemy możliwość spersonalizowania rozkładu mieszkań i przystosowania do indywidualnych potrzeb jeszcze na etapie realizacji nieruchomości.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w kameralnych apartamentowcach lub domkach w starannie wyselekcjonowanych, atrakcyjnych lokalizacjach.

Nasza propozycja jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą mieszkać na dużych osiedlach i poszukują miejsca z charakterem i klimatem.

Wybieramy lokalizacje w Trójmieście, w dobrze skomunikowanych, ale jednocześnie spokojnych zakątkach. Nasze mieszkania i domy cechują się dużą indywidualnością – staramy się, aby każdy lokal był wyjątkowy, miał ciekawy projekt – mieszkania na parterze posiadają często ogródki, a mieszkania na piętrach tarasy oraz piękne widoki. Usytuowanie mieszkań jest jak najbardziej korzystne względem stron świata.

Atutem proponowanych przez nas nieruchomości jest wykonanie z najwyższej jakości materiałów, solidne docieplenie, energooszczędne okna i piece, co daje oszczędności w późniejszym użytkowaniu. Ponadto mieszkania są zazwyczaj bezczynszowe.

Dodatkowo zawsze staramy się zapewnić bardzo atrakcyjną cenę – jedną z najniższych w okolicy.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Chwaszczyno Gdynia
Wybrane filtry:
House Liberty, nowe domy bliźniaki, 3cityINVEST, ul. Wąska/Słoneczna, Chwaszczyno Oferta szczegóły link
od 7 500 zł/m²
Sosnova, nowe domy bliźniaki, 3cityINVEST, ul. Śliska, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia Oferta szczegóły link
nowość
od 9 376 zł/m²

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

3cityINVEST
Gdynia, ul. Stefana Batorego 23/3

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę