Logo

Obiekt na sprzedaż, 243,00 m², oferta nr TTT-0001033

468 000 zł

1 926 zł /m²

Rata 2 190 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Plures

Słup

Obiekt 243,00 m², oferta nr , TTT-0001033, Słup
Lokalizacja obiektu 243 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 926 zł

Powierzchnia:

243,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą