Logo

Obiekt na sprzedaż, 26,00 m², oferta nr BS2-BS-295571-67

83 000 zł

3 192 zł /m²

Rata 388 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chrzanów, Kolonia Fabryczna

Obiekt 26,00 m², oferta nr , BS2-BS-295571-67, Chrzanów, Kolonia Fabryczna
BS2-BS-295571-67 - zdjęcie nr 0
BS2-BS-295571-67 - zdjęcie nr 1
BS2-BS-295571-67 - zdjęcie nr 2
BS2-BS-295571-67 - zdjęcie nr 3
BS2-BS-295571-67 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 192 zł

Powierzchnia:

26,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą