Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85305/6624/OMS

1 483 100 zł

20 599 zł /m²

Rata 6 939 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Żytnia

3 pokoje, mieszkanie 72,00 m², piętro 4, oferta nr , 85305/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Żytnia
85305/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85305/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85305/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85305/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85305/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę