Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 93,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 39762

820 000 zł

8 817 zł /m²

Rata 3 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 93 m², Żeromskiego, Niemcz

Niemcz, Żeromskiego

3 pokoje, mieszkanie 93,00 m², piętro 1, oferta nr , 39762, Niemcz, Żeromskiego
39762 - zdjęcie nr 0
39762 - zdjęcie nr 1
39762 - zdjęcie nr 2
39762 - zdjęcie nr 3
39762 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

93,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę