Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 20411/4112/OMS

777 322 zł

10 988 zł /m²

Rata 3 637 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Zacharzyce

3 pokoje, mieszkanie 70,74 m², parter, oferta nr , 20411/4112/OMS, Zacharzyce
20411/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20411/4112/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 70.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,74 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę