Logo

Nowe mieszkanie, 53,05 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.26

822 275 zł

15 500 zł /m²

Rata 3 847 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piaseczno, ul. Wojska Polskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,05 m², piętro 3, oferta nr A.26, Piaseczno Residence, Piaseczno, ul. Wojska Polskiego
Piaseczno Residence - zdjęcie nr 0
Piaseczno Residence - zdjęcie nr 1
Piaseczno Residence - zdjęcie nr 2
Piaseczno Residence - zdjęcie nr 3
Piaseczno Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.05 m², A.26
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,05 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,28 m²), taras (10,36 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę