Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85802/6624/OMS

850 000 zł

15 741 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Winorośli

3 pokoje, mieszkanie 54,00 m², piętro 4, oferta nr , 85802/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Winorośli
85802/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85802/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85802/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85802/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85802/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę