Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,93 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85518/6624/OMS

1 499 000 zł

25 437 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Wilhelma Konrada Roentgena

3 pokoje, mieszkanie 58,93 m², piętro 4, oferta nr , 85518/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Wilhelma Konrada Roentgena
85518/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85518/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85518/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85518/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85518/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,93 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę