Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,26 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS2-MS-305346-28

1 111 698 zł

17 300 zł /m²

Rata 5 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

3 pokoje, mieszkanie 64,26 m², piętro 4, oferta nr , BS2-MS-305346-28, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka
BS2-MS-305346-28 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-305346-28 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-305346-28 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-305346-28 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-305346-28 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,26 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę