Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr OR017339

759 000 zł

14 321 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Orfin Nieruchomości

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Szyprów

3 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 2, oferta nr , OR017339, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Szyprów
OR017339 - zdjęcie nr 0
OR017339 - zdjęcie nr 1
OR017339 - zdjęcie nr 2
OR017339 - zdjęcie nr 3
OR017339 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę