Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,69 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS2-MS-314111-4

899 964 zł

15 600 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bronowice, Stelmachów

3 pokoje, mieszkanie 57,69 m², piętro 2, oferta nr , BS2-MS-314111-4, Kraków, Bronowice, Stelmachów
BS2-MS-314111-4 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-314111-4 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-314111-4 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-314111-4 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-314111-4 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,69 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę