Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44689

549 000 zł

11 558 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Stalowowolska

3 pokoje, mieszkanie 47,50 m², piętro 1, oferta nr , 44689, Wrocław, Fabryczna, Stalowowolska
44689 - zdjęcie nr 0
44689 - zdjęcie nr 1
44689 - zdjęcie nr 2
44689 - zdjęcie nr 3
44689 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę