Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 25699/2089/OMS

899 000 zł

13 621 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Prądnik Czerwony, Reduta

3 pokoje, mieszkanie 66,00 m², piętro 4, oferta nr , 25699/2089/OMS, Kraków, Prądnik Czerwony, Reduta
25699/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25699/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25699/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25699/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25699/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę