+2
Nowe mieszkanie, 68,09 m², 3 pokoje, parter, oferta nr Mieszkanie B1.M2
715 000 zł
10 501 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 345 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Libre Park mieszkania etap I
Dębogórze, ul. Pistacjowa

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
68,09 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
2
Garaż:
parking naziemny (wliczony w cenę)
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (66,00 m²)
Termin oddania:
30.09.2027
Zapytaj o ofertę