Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,69 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 85228/6624/OMS

730 000 zł

12 877 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Marki, Pastelowa

3 pokoje, mieszkanie 56,69 m², parter, oferta nr , 85228/6624/OMS, Marki, Pastelowa
85228/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85228/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85228/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85228/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85228/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,69 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę