Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 41212

135 000 zł

2 935 zł /m²

Rata 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 46 m², Osiedla 1000-lecia 19, Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój, Osiedla 1000-lecia 19

3 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 4, oferta nr , 41212, Jastrzębie-Zdrój, Osiedla 1000-lecia 19
41212 - zdjęcie nr 0
41212 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę