Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BS2-MS-312470-15

733 086 zł

13 900 zł /m²

Rata 3 430 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Noblistów Polskich

3 pokoje, mieszkanie 52,74 m², parter, oferta nr , BS2-MS-312470-15, Kraków, Prądnik Biały, Noblistów Polskich
BS2-MS-312470-15 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-312470-15 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-312470-15 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-312470-15 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-312470-15 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,74 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę