Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN826260

650 000 zł

13 830 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Sopot, Niepodległości

3 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 1, oferta nr , IN826260, Sopot, Niepodległości
IN826260 - zdjęcie nr 0
IN826260 - zdjęcie nr 1
IN826260 - zdjęcie nr 2
IN826260 - zdjęcie nr 3
IN826260 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę