Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BS4-MS-311487-59

1 599 000 zł

19 111 zł /m²

Rata 7 481 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kościelisko, Nędzy-Kubińca

3 pokoje, mieszkanie 83,67 m², parter, oferta nr , BS4-MS-311487-59, Kościelisko, Nędzy-Kubińca
BS4-MS-311487-59 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-311487-59 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-311487-59 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-311487-59 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-311487-59 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,67 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2000

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę