Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,16 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 12102

745 000 zł

14 283 zł /m²

Rata 3 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Bronowice, Na Błonie

3 pokoje, mieszkanie 52,16 m², piętro 9, oferta nr , 12102, Kraków, Bronowice, Na Błonie
12102 - zdjęcie nr 0
12102 - zdjęcie nr 1
12102 - zdjęcie nr 2
12102 - zdjęcie nr 3
12102 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,16 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę