Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,86 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BS5-MS-310480-24

859 000 zł

15 949 zł /m²

Rata 4 019 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, Płaszów, Myśliwska

3 pokoje, mieszkanie 53,86 m², parter, oferta nr , BS5-MS-310480-24, Kraków, Podgórze, Płaszów, Myśliwska
BS5-MS-310480-24 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-310480-24 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-310480-24 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-310480-24 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-310480-24 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,86 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę