Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,45 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS2-MS-305883-28

490 357 zł

10 789 zł /m²

Rata 2 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Myślenice

3 pokoje, mieszkanie 45,45 m², piętro 2, oferta nr , BS2-MS-305883-28, Myślenice
BS2-MS-305883-28 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-305883-28 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-305883-28 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-305883-28 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-305883-28 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,45 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę