Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,93 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PRP-MS-75749

598 737 zł

10 900 zł /m²

Rata 2 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Czarnów, Miła

3 pokoje, mieszkanie 54,93 m², piętro 2, oferta nr , PRP-MS-75749, Kielce, Czarnów, Miła
PRP-MS-75749 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75749 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75749 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75749 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75749 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,93 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę