Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,90 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20441/4112/OMS

549 000 zł

10 000 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Muchobór Wielki, Marka Hłaski

3 pokoje, mieszkanie 54,90 m², piętro 3, oferta nr , 20441/4112/OMS, Wrocław, Muchobór Wielki, Marka Hłaski
20441/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20441/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20441/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20441/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20441/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,90 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę