Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,52 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57009/4508/OMS

849 000 zł

12 039 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Pruszków, Marii Skłodowskiej-Curie

3 pokoje, mieszkanie 70,52 m², piętro 1, oferta nr , 57009/4508/OMS, Pruszków, Marii Skłodowskiej-Curie
57009/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57009/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 70.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,52 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę