Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 82,59 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS3-MS-314614-2

1 189 000 zł

14 396 zł /m²

Rata 5 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Swoszowice, Leona Petrażyckiego

3 pokoje, mieszkanie 82,59 m², piętro 1, oferta nr , BS3-MS-314614-2, Kraków, Swoszowice, Leona Petrażyckiego
BS3-MS-314614-2 - zdjęcie nr 0
BS3-MS-314614-2 - zdjęcie nr 1
BS3-MS-314614-2 - zdjęcie nr 2
BS3-MS-314614-2 - zdjęcie nr 3
BS3-MS-314614-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 82.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

82,59 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2017

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę