Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,25 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 57047/4508/OMS

459 000 zł

9 924 zł /m²

Rata 2 148 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Legionowo

3 pokoje, mieszkanie 46,25 m², piętro 3, oferta nr , 57047/4508/OMS, Legionowo
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,25 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę