Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,05 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85256/6624/OMS

780 000 zł

13 209 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Ząbki, ks. Ignacego Skorupki

3 pokoje, mieszkanie 59,05 m², piętro 2, oferta nr , 85256/6624/OMS, Ząbki, ks. Ignacego Skorupki
85256/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85256/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85256/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85256/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85256/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,05 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę