Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 835997

319 900 zł

6 036 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 53 m², Krsińskiego, Jasło

Jasło, Krsińskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 3, oferta nr , 835997, Jasło, Krsińskiego
835997 - zdjęcie nr 0
835997 - zdjęcie nr 1
835997 - zdjęcie nr 2
835997 - zdjęcie nr 3
835997 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę