Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,35 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMPISA729

580 000 zł

10 672 zł /m²

Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg

3 pokoje, mieszkanie 54,35 m², piętro 3, oferta nr , SMPISA729, Kołobrzeg
SMPISA729 - zdjęcie nr 0
SMPISA729 - zdjęcie nr 1
SMPISA729 - zdjęcie nr 2
SMPISA729 - zdjęcie nr 3
SMPISA729 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,35 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę