Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,82 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN332175

860 000 zł

13 268 zł /m²

Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

3 pokoje, mieszkanie 64,82 m², parter, oferta nr , PAN332175, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, Kmdr. Tadeusza Bramińskiego
PAN332175 - zdjęcie nr 0
PAN332175 - zdjęcie nr 1
PAN332175 - zdjęcie nr 2
PAN332175 - zdjęcie nr 3
PAN332175 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,82 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę