Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 74/17662/OMS

1 899 000 zł

22 607 zł /m²

Rata 8 885 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Krowodrza, Kazimierza Wielkiego

3 pokoje, mieszkanie 84,00 m², piętro 3, oferta nr , 74/17662/OMS, Kraków, Krowodrza, Kazimierza Wielkiego
74/17662/OMS - zdjęcie nr 0
74/17662/OMS - zdjęcie nr 1
74/17662/OMS - zdjęcie nr 2
74/17662/OMS - zdjęcie nr 3
74/17662/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

84,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę