Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 99,00 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85473/6624/OMS

1 829 000 zł

18 475 zł /m²

Rata 8 557 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego

3 pokoje, mieszkanie 99,00 m², piętro 5, oferta nr , 85473/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego
85473/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85473/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85473/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85473/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85473/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

99,00 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego, 85473/6624/OMS | Tabelaofert.pl