Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,20 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMTORE326

878 000 zł

15 623 zł /m²

Rata 4 108 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów, Kartaginy

3 pokoje, mieszkanie 56,20 m², piętro 2, oferta nr , SMTORE326, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Kartaginy
SMTORE326 - zdjęcie nr 0
SMTORE326 - zdjęcie nr 1
SMTORE326 - zdjęcie nr 2
SMTORE326 - zdjęcie nr 3
SMTORE326 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,20 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

1976

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę