Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,39 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26110/2089/OMS

1 100 000 zł

21 830 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Kalwaryjska

3 pokoje, mieszkanie 50,39 m², piętro 3, oferta nr , 26110/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Kalwaryjska
26110/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26110/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26110/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26110/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26110/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,39 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę