Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,43 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85258/6624/OMS

1 600 000 zł

27 860 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik

3 pokoje, mieszkanie 57,43 m², piętro 3, oferta nr , 85258/6624/OMS, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
85258/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85258/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85258/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85258/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85258/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,43 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę