Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,52 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85620/6624/OMS

1 320 000 zł

23 355 zł /m²

Rata 6 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza

3 pokoje, mieszkanie 56,52 m², piętro 4, oferta nr , 85620/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Jana Kazimierza
85620/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85620/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85620/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85620/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85620/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,52 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę