Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,36 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS4-MS-314591-5

799 000 zł

15 260 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Czerwony, Jakuba Majora

3 pokoje, mieszkanie 52,36 m², piętro 1, oferta nr , BS4-MS-314591-5, Kraków, Prądnik Czerwony, Jakuba Majora
BS4-MS-314591-5 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-314591-5 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-314591-5 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-314591-5 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-314591-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,36 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę