Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,42 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2666/7393/OMS

350 000 zł

5 793 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Przeworsk, Jagiellońska

3 pokoje, mieszkanie 60,42 m², parter, oferta nr , 2666/7393/OMS, Przeworsk, Jagiellońska
2666/7393/OMS - zdjęcie nr 0
2666/7393/OMS - zdjęcie nr 1
2666/7393/OMS - zdjęcie nr 2
2666/7393/OMS - zdjęcie nr 3
2666/7393/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,42 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę