Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,62 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS1-MS-312615-70

948 000 zł

15 139 zł /m²

Rata 4 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Henryka i Karola Czeczów

3 pokoje, mieszkanie 62,62 m², piętro 1, oferta nr , BS1-MS-312615-70, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Henryka i Karola Czeczów
BS1-MS-312615-70 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-312615-70 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-312615-70 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-312615-70 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-312615-70 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,62 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę