Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85730/6624/OMS

919 000 zł

16 411 zł /m²

Rata 4 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Eustachego Tyszkiewicza

3 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 2, oferta nr , 85730/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Eustachego Tyszkiewicza
85730/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85730/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85730/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85730/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85730/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1956

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Wola, Eustachego Tyszkiewicza, 85730/6624/OMS | Tabelaofert.pl