Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,06 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 20252/4112/OMS

819 000 zł

14 609 zł /m²

Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Jagodno, Edmunda Kajdasza

3 pokoje, mieszkanie 56,06 m², piętro 4, oferta nr , 20252/4112/OMS, Wrocław, Jagodno, Edmunda Kajdasza
20252/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20252/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20252/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20252/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20252/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,06 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę