Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 71,10 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 56739/4508/OMS

865 000 zł

12 166 zł /m²

Rata 4 047 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Pruszków, Działkowa

3 pokoje, mieszkanie 71,10 m², piętro 2, oferta nr , 56739/4508/OMS, Pruszków, Działkowa
56739/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56739/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 71.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,10 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę