Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,40 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN844681

849 000 zł

12 786 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Wrzeszcz, Danusi

3 pokoje, mieszkanie 66,40 m², piętro 2, oferta nr , PAN844681, Gdańsk, Wrzeszcz, Danusi
PAN844681 - zdjęcie nr 0
PAN844681 - zdjęcie nr 1
PAN844681 - zdjęcie nr 2
PAN844681 - zdjęcie nr 3
PAN844681 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,40 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1902

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę