Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,40 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85453/6624/OMS

1 100 000 zł

19 164 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Chmielna

3 pokoje, mieszkanie 57,40 m², piętro 3, oferta nr , 85453/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Chmielna
85453/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85453/6624/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 57.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,40 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1968

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Wola, Chmielna, 85453/6624/OMS | Tabelaofert.pl