Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 85790/6624/OMS

770 000 zł

12 833 zł /m²

Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Marki, Błękitna

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², parter, oferta nr , 85790/6624/OMS, Marki, Błękitna
85790/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85790/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85790/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85790/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85790/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę