Logo

Nowe mieszkanie, 65,78 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr A/70

1 106 814 zł

16 826 zł /m²

Rata 5 179 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Białoruska 69

SALON Z ANEKSEM29,85 m²SYPIALNIA12,63 m²SYPIALNIA10,84 m²ŁAZIENKA5,11 m²KORYTARZ7,72 m²LOGGIA6,41m2LOGGIA4,72m2
Wymiary mieszkania 65.78 m², A/70
Osiedle przy Malborskiej - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Malborskiej - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Malborskiej - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Malborskiej - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.78 m², A/70
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,78 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,41 m²), loggia (4,72 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę