Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,30 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25944/2089/OMS

676 000 zł

9 755 zł /m²

Rata 3 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Turka, Berberysowa

3 pokoje, mieszkanie 69,30 m², piętro 2, oferta nr , 25944/2089/OMS, Turka, Berberysowa
25944/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25944/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25944/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25944/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25944/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,30 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę